هوش عاطفی چیست؟
هوش عاطفی چیست
13 جولای 2019
شعری برای نعنا ایمان فانی
شعری برای نعنا
21 جولای 2019

برنامه شماره دو

برآورده نشدن آینده‌ای که در زندگی برای خود مجسم کرده‌ایم، می تواند بسیار دردناک و دلسرد کننده باشد. اما چیزی وجود دارد بنام برنامه شماره دو که در بسیاری مواقع بهتر از برنامه نخست از آب در می آید. انسان گونه‌ای است با طاقت و ظرفیت بی‌پایان. تنها کافی است این سد روانی را بشکنیم تا همه ظرفیتهای بالقوه را محقق کنیم. این ویدیو از مدرسه زندگی آلن دوباتن به اهمیت برنامه شماره دو می‌پردازد.

4 دیدگاه

 1. امین گفت:

  مجموعه برنامه های واقعا خوبی هست. سعی میکنه دانش و علم رو در خدمت زندگی قرار بده و با تکثرات، تفاوت ها و رنج های انسانی همدردی کنه. صدای جناب فانی هم کاملا نشسته روی کارها و جالب ترش کرده. ممنون.

 2. زینب صبوری گفت:

  من اکثر ویدئو ها رو دنبال میکنم خیلی دوسشون دارم ازشون ایده میگیرم و گاهی حال بدم و خوب میکنه
  ممنون که اینقدر دقیقا هستید و تمام ابعاد رو در نظر میگیرید
  ??

 3. امید مصدق گفت:

  برای دستیابی به یه هدف ( اگر هدف بر اساس خودشناسی، آگاهی، بلوغ و … در کل به روشنی و بدور از احساسات صرف انتخاب شده باشد ) باید نخست با تمام تمرکز و انرژی فقط روی پلان A کار کرد. اگر وقتی که صرف پلان B را روی نقشه اول صرف کرد موفقیت را بیشتر و شاید تضمین کند… در وقت اضافی لازم هست به نقشه B هم فکر کنیم.

  کتاب بهترین درس‌های مدرسه زندگی آلن دوباتن شما رو در سایت آقای دکتر علیرضا مجیدی در پستی مرتبط با کتاب معرفی کردم و همان جا پیشنهاد آشنایی شما دو نفر رو مطرح کردم. جناب آقای فانی اگر با هم آشنا نیستد پیشنهاد می‌کنم آشنا شوید! ترکیب دیدگاه‌های هر دوی شما می‌تواند زمینه‌ساز ایده‌های جالبی در تولید محتوای ارزشمند یا … باشد.

  معرفی کتاب – فهرست ۳۰۰ کتاب برتر و خواندنی به انتخاب سایت «یک پزشک» که تا قبل مرگ باید بخوانیم!
  https://www.1pezeshk.com/archives/2019/07/300-books-to-read-before-you-die.html#comment-920480

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!